Переваги і особливості товару "Садовий парасолька HECHT SUNNY"
HECHT SUNNY - це садовий зонт, який зробить час, проведений на відкритому повітрі, у саду або на терасі, більш приємним. Це сучасна садові меблі, яка завдяки своїй професійній майстерності і доброті прослужить довгі роки.
Конструкція зроблена з високоякісного алюмінію
Діаметр трубки-підставки 4,8 см
Зонт можна нахиляти і регулювати по висоті. Відкриття і закриття можливо за допомогою спеціальної ручки.
Велика парасолька діаметром 3 метри натягнутий на 8 перекладин
які забезпечують максимальну стійкість і стійкість до поривів вітру.
У складеному вигляді парасолька зручно зберігати. Його легкий дизайн забезпечує зручне транспортування.
Зонт покритий тканиною, яка захищає його від яскравих сонячних променів
дозволяючи комфортно читати книгу або користуватися мобільними пристроями.
Зонт світлого кольору не притягує сонячні промені, до того ж не пошкоджується, добре поєднується з елементами вже облаштованого простору.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
| Діаметр | 300 см |
| Стійок | 8 |
| Діаметр стійки | 4,8 см |
| Тканина | полиэтер 180 г / м2 |
| Підстава | 100 * 100 см |
| Матеріал рами і стійок | алюміній |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |