HECHT 12x10 PLUS - це садовий будиночок, який пропонує зручне і надійне місце для зберігання вашого садового інструменту і обладнання. Він виготовлений з міцного листового металу з покриттям товщиною 0,3 мм і має розміри 367 x 301 x 214 см, що робить його просторим приміщенням для розміщення різних предметів. Будиночок також обладнано вентиляційними гратами для забезпечення нормального повітряного обміну і запобігання утворення конденсату. Великі двері розміром 170 х 120 см забезпечують зручний доступ і зберігання великого устаткування. Цей садовий будиночок також відрізняється стильним дизайном, який буде добре виглядати на вашій ділянці.
Переваги і особливості товару "Садовий будиночок HECHT 12X10 PLUS"
Технічні характеристики
| Матеріал | Листовий метал 0,3 мм |
| Товщина рами | 0,6 мм |
| Двері | 120 х 170 см |
| Розмір основи | 355 x 291 x 214 см |
| Розмір разом з дахом | 355 x 301 x 214 см |
| Колір | Сіро-білий |
| Вага № 1 | 100 кг |
| Розмір упаковки № 1 | 1800 x 730 x 170 мм |
| Вага № 2 | 26 кг |
| Розмір упаковки № 2 | 1640 x 240 x 140 мм |




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 214 см |
| Довжина | 355 см |
| Площа | 10,33 кв.м |
| Товщина панелей | 0,3 мм |
| Форма даху | двосилій дамі |
| Ширина | 291 см |