HECHT 4x6 PLUS - це практичний і надійний садовий будиночок, створений спеціально для садівників і власників ділянок, які шукають рішення для організації свого садового простору. Цей будиночок виготовлений з міцного сталевого листа з покриттям товщиною 0,3 мм і має міцну конструкцію з товщиною каркаса 0,6 мм. Вентиляційні отвори забезпечують правильний потік повітря всередині будиночка, що допомагає запобігти скупченню вологи і утворення цвілі. Це прекрасне рішення для зберігання садового інструменту і обладнання.
Переваги продукту "Садовий будинок HECHT 4X6 PLUS"
Великий об'єм: Разом весь садовий інвентар, інструменти та аксесуари завдяки великим розмірам будиночка (121 х 195 х 180 см ).
Міцність і надійність: Виготовлений з міцного сталевого листа з покриттям товщиною 0,3 мм і міцною конструкцією (товщина каркаса 0,6 мм), забезпечуючи надійність і довгий термін служби.
Вентиляція: Вентиляційні отвори забезпечують правильну циркуляцію повітря, запобігаючи утворенню цвілі і грибків усередині будиночка.
Якість і довговічність: Високоякісні матеріали і обробка гарантують стійкість і довгий термін служби.
Зручний доступ: Зручний вхід і вихід завдяки дверей висотою 158 см і шириною 79 див.
| Матеріал | Листовий метал 0,3 мм |
| Товщина каркасу | 0,6 мм |
| Висота дверей | 154 см |
| Розмір | 109 x 184 x 180 см |
| Розмір разом з дахом | 121 х 195 х 180 см |
| Колір | Темно-сірий |
| Вага | 40 кг |
| Розмір упаковки | 163х54х11 см, вага 41 кг |




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 см |
| Довжина | 109 см |
| Площа | 2,01 кв.м |
| Товщина панелей | 0,3 мм |
| Форма даху | плоский дам |
| Ширина | 184 см |