HECHT MERIDA – стильний сталевий гриль з кришкою, покритий чорною термостійкою фарбою, ідеальний для приготування гарячих страв. Великий зольник дозволяє легко збирати попіл. Завдяки колесам правильного розміру переміщення гриля навіть в гарячому стані не складе праці. Крім того, чотири міцні ніжки забезпечують стабільність гриля і мають кошик для різних аксесуарів і дрібниць, які використовуються при приготуванні.
Переваги і особливості товару "Садовий гриль HECHT MERIDA"
Верхня кришка і зольник: Гриль оснащений верхньою кришкою і зольником, що забезпечує зручність і контроль під час приготуванні.
Регулювання подачі повітря: Можливість регулювати подачу повітря знизу і зверху, що сприяє точному контролю температури гриля.
Колеса для транспортування: Зручні колеса полегшують переміщення гриля за вашим бажанням.
Зручний кошик для аксесуарів: Гриль оснащений кошиком для зберігання аксесуарів і інших необхідних речей.
Високоякісна сталева конструкція: товщина листа – 1,8 мм, а діаметр гриля – 53,5 див.
Купівля частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити гриль HECHT від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
Технічна інформація
| Тип гриля | Вугільний |
| Матеріал | Листова сталь |
| Товщина листа | 1,8 мм |
| Діаметр гриля | 53,5 см |
|
Ширина |
53,5 см |
| Висота | 92 см |
| Розмір упаковки | 26 x 58 x 58 см, вага-12,8 кг |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Гриль, барбекю |