Переваги продукту "пила Акумуляторна HECHT 6294"
- Оптимальна продуктивність: Завдяки шині Oregon довжиною 40 см і потужному акумулятору на вибір - 62 / 2,5 А·год або 62 / 4 А·год, ця пила забезпечує необхідну продуктивність і робочий час. Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять!
- Безшумна і бесдымная робота: Електродвигун на акумулятор дозволяє працювати безшумно і без викидів шкідливих речовин, що робить її ідеальним рішенням для використання в будь-яких умовах.
- Максимальна безпека: Вбудовані функції безпеки, такі як запобіжний гальмівний пристрій і сталева опорна зубчатка, гарантують вашу безпеку під час роботи.
- Зручне обслуговування: Автоматична змащення ланцюга і легке регулювання натягу ланцюга без використання інструментів роблять обслуговування пили простим і ефективним.
Пила акумуляторна HECHT 6294 – відмінний помічник при різанні не тільки вдома. Електродвигун з живленням від батареї 62 щодо забезпечує тиху роботу, ви не заважаєте сусідам і не обмежені живильними кабелями. Звичайно, пилка оснащена всіма функціями безпеки, як і звичайні бензинові або електричні пилки. Таким чином, є запобіжне гальмо або сталевий опорний зуб. Мастило ланцюга відбувається автоматично. Пила оснащена шиною OREGON довжиною 40 см, ланцюг натягується обертовим елементом на кожусі ланцюга - інструменти не потрібні.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація безплатна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічні характеристики
| Тип двигуна | акумулятор, Li-ion 62 |
|
Потужність |
2,5 Ач або 4 Ач |
| Максимальна потужність двигуна | 1300 Вт |
| Швидкість холостого ходу | 11000 / хв |
| Довжина шини | 40см /16" |
| Вага | 4,3 кг |
| Швидкість ланцюга | 20 м/с |
| Об'єм масляного бака | 150 мл |
| Масло для ланцюга | HECHT CHAINOIL |
| Час роботи (в залежності від ємності акумулятора) | ≤ 47 хв |
| Кількість ланок | 56 |
| Крок ланцюга | 9,53 мм |
| Ширина направляючих | 0,043 дюйма (1,1 мм) |
| Діиаметр пили | 4,5 мм |
| Кут фокусування/кут ріжучої кромки | 30° / 60° |
| Кут направляючого файлу (горизонтальний) | 90° |
| Граничне зменшення стопи | 0,65 мм |
| Середній час гальмування при максимальній швидкості | 0,12 с |
| Вібрація на ручці згідно EN 62841; спереду/зади | 1,73 м/с2К = 1,5 м/с2 |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини, см | 40 см |
| Потужність, Вт | 62 Вт |
| Тип двигуна | акумуляторний |