Идеальна річ для тих, хто використовує дрова як альтернативу газу.
Механізм показує високі експлуатаційні характеристики при мінімальних витратах часу і робочої сили.
| Модель двигателя электрический: | 230 В / 50 Гц |
| Мощность: | 2,1 кВт |
| Макс. диаметр бруса: | 250 мм |
| Макс. длина бруса: | 520 мм |
| Максимальное давление: | 6 т |
| Вес: | 51 кг |
| Размер упаковки: | 975 х 325 х 480 мм |




| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| Макс. діаметр бруса, мм | 250 мм |
| Мощность, Вт | 2100 Вт |
| Тип двигателя | Электрический |