| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Довжина | 125 см |
| Ширина | 63,5 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 14,5 кг |
| Швидкість | 3 - 6 км / год |
| Вік дитини | від 3 - 7 років |
| Акумулятор | 12 В,10 А*год / 12 / 35 Вт |
| Розмір упаковки | 1260*650*360 мм |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |