Переваги і особливості товару "Квадроцикл бензиновий HECHT 56125 RED"
Одноциліндровий 4-х тактний двигун володіє спортивної потужністю 5,6 кВт/7,6 л. с
легко запускається завдяки електричному запуску
Двигун запускається натисканням відповідної кнопки на рукоятці рульового колеса. Забезпечує справжнє задоволення від водіння. Машина оснащена електростартером, який живиться від вбудованого акумулятора 12 Ст.
Оснащений багатьма чудовими функціями.
Має стоп-сигнал і галогенові фари.
Амортизатори регулюються по мірі необхідності. Колір підсвічування можна легко змінити, натиснувши відповідну кнопку.
Висока якість виготовлення та комфорту
він надзвичайно міцний і просто приносить задоволення як молодим, так і старим.
Автомобіль обладнаний класичним зчіпним пристроєм, тому можна прикріпити візок, оснащену відповідним зчіпним пристроєм, і використовувати квадроцикл для роботи, наприклад, в саду.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічні характеристики
| Потужність | 7,6 л. с. |
| Привід | Бензиновий |
| Ємність паливного бака | 4 л |
| Ємність акумулятора | 20 Ач |
| Розподіл | ЧР |
| Максимум. вантажопідйомність | 120 кг |
| Швидкість | 45 км/год |
| Висота | 96 см |
| Ширина | 102 см |
| Довжина | 145 см |
| Вага | 105 кг |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Квадроцикл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 96 |
| Двигун | HECHT |
| Довжина | 145 |
| Запуск | Електричний стартер |
| Кількість швидкостей | 2 вперед |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Обсяг паливного бака | 4 л |
| Потужність | 7,6 к.с. |
| Швидкість | 45 |
| Ширина | 102 |