Преимущества товара:
Технические характеристики
| Напряжение | 230 В / 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Бак | 6 л |
| Максимальное давление | 8 Бар |
| Количество выходов | 1 |
| Вес | 13 кг |
| Габариты упаковки | 35х38х36 см, вес 14,5 кг |




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Страна производитель | Чехия |
| Вес | 17.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Наявність манометра | Да |
| Об'єм бака, л | 6 л |
| Мощность, Вт | 1100 Вт |
| Продуктивність, л/хв | 214 л/хв |
| Тип | безмасляний |