Преимущества "Электрической газонокосилки Hecht 1802 S"
Мощная электрическая газонокосилка HECHT 1802 S с колесным приводом (3,3 км/ч)
Функция 5-в-1: скашивание, уборка, мульчирование, боковой выброс, измельчение листьев и веток.
С рабочей шириной 46 см и высотой среза от 25 до 75 мм, газонокосилка обеспечивает быстрое и эффективное скашивание газонов площадью до 1000 м².
| Модель двигателя | электрический, 230В/50 Гц |
| Мощность | 1800 Вт |
| Рекомендуемая площадь | до 1000 м² |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Рабочая ширина | 46 см |
| Регулировка высоты стрижки | центральная |
| Высота стрижки | 25-75 мм |
| Колеса (передние / задние) | 7/10 " |
| Режим кошения | 5 в 1 |
| Емкость бункера | 50 л, тканевый |
| Мульчирование | да |
| Вес | 27 кг |
| Габариты упаковки | 79 х 54.5 х 37 см |
✔️ Відправка відбувається в день продажу або на наступний день, якщо замовлення поступило ввечері.
✅ Підійде чи HECHT 1802 S для високої трави?✔️ Модель призначена для стрижки газонів висотою 25-75 мм. Якщо потрібна модель для стрижки сорняка або для використання на дуже рельєфних поверхнях, рекомендуємо вам переглянути триммер, який відмінно підходить для даних цілей.
✅ Чи є гарантія на товар, як відбувається післягарантійне обслуговування?✔️ Гарантія на данну модель 2 роки. З будь-якими питаннями Ви завжди можете звернутися в наш сервісний центр. Так же ми завжди за запитом надаємо розхідні матеріали і запасні частини.
✅ Як підібрати довжину удлинителя для газонокосилки?✔️ Відмеріть довжину від самого дальнього краю Вашої ділянки та додайте до неї ще 20 % від цього відстояння, і Ви отримаєте потрібну довжину провода удлинителя для Вашей ділянки.




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Страна производитель | Чехия |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 27 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність кошика для трави | 50 л |
| Высота среза | 25-75 мм |
| Двигатель | безщітковий |
| Додаткові характеристики | косіння, захоплення, мульчування, бічний викид, подрібнення листя і гілок |
| Комплектация | Косарка, інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Чеська Республіка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мощность | 1800 Вт |
| Режими косіння | 3 - в - 1 |
| Рекомендуемая площадь | 1000 м2 |
| Рабочая ширина | 46 см |
| Тип питания | електричний |
| Тип пересування | самохідність |