Преимущества товара:
Однофазний бензиновий інверторний генератор IG4500 виробництва HECHT. Генератор відповідає європейським і міжнародним стандартам якості і продуктивності. Полезное устройство, як на будівництві, коли у нас немає доступу до електрики, так і вдома при можливій несправності електрики. Пристрій не створює багато шуму і характеризується низьким рівнем викиду загрязнюючих речовин.

Оснащен 4-тактним двигуном об'ємом 223 куб.см, одноциліндровим двигуном OHC повітряного охолодження

Ідеально підходить для чутливої до напруги електроніки.
Завдяки стабілізатору напруги без особих проблем удержит напругу.

Пристрій має 2x 230V, 1x 12V DC, 2x USB 5V розетки.
Топливний бак на 12 л
Зручна ручка покращує транспортування пристрою. Hecht IG4500 оснащений предохранителем, вольтметром, регулятором напруги AVR, колесами, складною ручкою та електронним попуском.
Середній витрата палива:
при 50% навантаженні - 1,2 л/ч
при 100% навантаженні - 2,4 л/ч

Преимущества официального представительства HECHT в Украине
полная уверенность в качестве и оригинальности продукции
гарантия соблюдения всех прав потребителя
качественная консультация, безплатна доставка и гарантия 2 года на продукцию (частное использование)
Технічні характеристики
| Двигатель | 4-тактний |
| Ємність двигуна | 223 см3 |
| Номінальна потужність | 3500 Вт |
| Максимальная мощность | 4000 Вт |
| Уровень шума | 93 дБ |
| Напряжение | 230 В / = 12/5 В |
| Розетки | 2-230 В, 12V DC розетки 2-USB 5V |
| Запуск | Ручной/Електричний запуск - ESTART |
| вес | 40 кг |
| Ємність паливного бака | 12 л |
| Макс. крутой момент | 13 Нм |
| Габарити упаковки | 50х64х60 см, вага 43 кг |




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Страна производитель | Чехия |